KALENDARZE

Drukarnia KiD we Wrocławiu specjalizuje się w projektowaniu i drukowaniu różnego rodzaju kalendarzy. Oferujemy Państwu szeroki wybór kalendarzy tak, aby każdy Klient mógł znaleźć coś dla siebie. Kalendarze składają się z kalendarium oraz przestrzeni na stronę www lub logo do indywidualnego zagospodarowania przez Klienta.

 

 

więcej+

KATALOGI

Drukarnia KiD we Wrocławiu specjalizuje się w projektowaniu i drukowaniu różnego rodzaju katalogów. Drukarnia KiD oferuje swoim klientom szeroki wybór katalogów. Każdy klient może wybrać katalog dostosowany do jego potrzeb. A Drukarnia KiD zagwarantuje dobrą jakość, szybką realizację tak aby klient był zadowolony. 

więcej +

INSTRUKCJE BROSZURY

Druk broszur i instrukcji jest jednym z podstawowych filarów pracy naszej drukarni z Wrocławia. Nie jesteśmy zwykłą drukarnią z Wrocławia - jesteśmy zaufanym, rzetelnym producentem broszur i dostawcą instrukcji. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo instrukcje szyte i klejone we wszystkich możliwych formatach.

 

więcej+

Drukarnia cyfrowa i offsetowa KiD - Wrocław!


Jesteśmy prężnie i dynamicznie rozwijającą się wrocławską drukarnią cyfrową i offsetową. Nasz zespół ambitnych profesjonalistów ciężko pracuje na miano godnego zaufania partnera. Wiemy, że aby to uzyskać musimy oferować więcej niż sam druk. Dlatego doradzamy, robimy projekty, tworzymy kreacje, drukujemy i realizujemy projekty w szeroko rozbudowanej introligatorni we Wrocławiu.


Oferta poligraficzna naszej drukarni KiD Wrocław oprócz druków offsetowych to także niskonakładowy druk cyfrowy i druk akcydensowy. Dzięki temu możemy zaoferować szeroką gamę produktów, począwszy od druku wizytówek i ulotek przez druk cyfrowy i offsetowy plakatów czy druk książek. W naszej ofercie mamy również teczki, katalogi szyte, katalogi klejone, planery, kalendarze, papier firmowy, druki samokopiujące, bloczki firmowe i notesy. Specjalizujemy się też w druku instrukcji obsługi, zawieszek z gumką i przywieszek oraz zrywek.


Od lat jesteśmy stabilnym partnerem i zaufanym dostawcą małych i dużych przedsiębiorstw a także klientów korporacyjnych. Na wysoką jakość druku i krótkie terminy realizacji pracuje najlepszy zespół naszych fachowców: graficy, drukarze oraz introligatorzy. Dążenie do zapewnienia Klientowi poczucia bezpieczeństwa potwierdziliśmy wprowadzeniem systemu ISO9001.

drukarnia cyfrowa i offsetowa

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Odkryjemy przed Tobą świat przyjaznej poligrafi.
Jesteśmy przyjazną drukarnią z Wrocławia.